четвер, 8 вересня 2016 р.

Профіквест: Доторкнутися душею до прекрасного


Профіквест: Доторкнутися душею до прекрасного
І знову у команди новокаховчан – учасниці обласного інноваційного проекту «Профіквест: В долонях степу і Дніпра» відбулася  зустріч із мистецтвом. Тільки цього разу – 08 вересня вони побували у картинній галереї міста, яка носить імя А.С. Гавдзинського.


Погруддя митця зустрічає відвідувачів у холі, а на другий поверх ведуть його картини.
Учасники команди «220 V»  познайомились із роботами дітей  Будинку дитячої творчості. Особливе враження справили авторські скульптури та лялька, яку зробила дівчинка 13 років.У залі графіки нам сподобалась серія картин, що розкривають тематику українських народних пісень. На цій картині – ілюстровано пісню «Ой, у полі жито» і ця тематика нині дуже хвилює кожного українця, бо сьогодні так само схиляють голови над своїми синами, батьками, чоловіками українські жінки.


З деякою іронією роздивлялися ми картину «Межигір’я», бо знаємо, як виглядає ця резиденція нині.


Але найбільше  вражень отримали усі учасники «220» у залі  живопису, де експонуються картини, присвячені  25-річчю Незалежності. Тут зібрані полотна, які зображують і українське Запоріжжя, і українські Карпати. Та найбільш видовищні – наші херсонські кавуни. Датована картина 1967 роком, а ефект 3D маємо сьогодні – у 2016-му!
Ми вдячні за професійну розповідь та доброзичливість молодшому науковому співробітникові  Козак Ірині Миколаївні, про що й залишили відгук у книзі відгуків  галереї. Там тепер назавжди залишиться назва нашого проекту «В долонях степу і Дніпра». 


Немає коментарів:

Дописати коментар