понеділок, 5 вересня 2016 р.

Літній звіт команди "Дивоцвіт". Частина 2.

Після відвідин фестивалю на "Зелених хуторах Таврії" учасники команди вирішили дослідити безпосередньо саме місто, адже Гола Пристань славиться не лише своїм історичним минулим, а й мальовничими куточками та різноманітними пам’ятниками.

Містечко вражає туристів добре облаштованою набережною.Тут вас зустрінуть велична арка і затишна альтанка, славні козаки, Нептун із русалоньками, гарні фонтани.
Охочі також зазирнуть до каплички Святого Миколая і відвідають місце будівництва нового храму.


Також можна прогулятися Алеєю Героїв, покласти квіти воїнам-землякам, загиблим під час другої світової війни.

а біля скульптурних композицій жабі, кавунові, гарбузові та дині зробити фото на пам’ять.На маленьких туристів чекає з любов’ю облаштований великий дитячий майданчик та сучасні розваги.На особливу увагу заслуговує міський палац «Сузір’я», у виставкових залах якого можна ознайомитися з роботами талановитих майстрів: художників, різьбярів, поетів тощо.


Зберігаються тут і давні світлини Голої Пристані, план її розбудови у різні часи. На особливу увагу заслуговує зала, присвячена двічі Герою Радянського Союзу Покришеву Петру Опанасовичу.

А після ознайомлення з експозицією, своїми очима побачити бронзовий бюст легендарного героя, створений скульптором Томським і покласти квіти на надгробну плиту, розміщену під гранітним постаментом.


У місті є ресторани і затишні кафе, де можна смачно поїсти та відпочити під музику, щоб надалі з новими силами відкривати нові куточки затишного південного містечка.Подорожуйте разом з нами! Цікаве - поруч!

Немає коментарів:

Дописати коментар