неділю, 1 січня 2017 р.

Новокаховська команда "220 V"

Характеристика учнів 4(8)А класу, які беруть участь в обласному інноваційному проекті «Профіквест:
«В долонях степу і Дніпра»

1.  Бондаренко Анастасія Сергіївна
10.09.2003 р.н. Зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, працелюбна, уважна учениця. У вільний від навчання час полюбляє займатися танцями. Окрім цього проводить багато часу на свіжому повітрі, за що друзі називають її «фітнес- інструктором», адже вона може проходити кілометри, гуляючи по Новій Каховці. (Фотографія Насті – екскурсія до картинної галереї міста, зал живопису)

2.  Борцов Даніїл Віталійович 21.03.2003 р.н. Має всі задатки лідера. Вже другий рік є старостою класу, що характеризує його як товариського, дисциплінованого хлопця. Також Даніїл є капітаном Новокаховської команди з профіквесту. В майбутньому мріє стати перекладачем з англійської мови. Цого року він виборов перше місце на міській олімпіаді з англійської мови та готується гідно представити Нову Каховку на обласному етапі у м.Херсон у лютому. (Фотографія Данила – екскурсія до картинної галереї міста, зал графіки)

3.  Боцман Захар Русланович
02.12.2002 р.н. Захар є активістом 4(8)А класу, не дивлячись на те, що навчається на індивідуальній формі через хворобу. До виконання громадських доручень завжди ставиться сумлінно. З 5 класу входить до шкільної редколегії та є фотографом класу. (Під час усіх екскурсій фотографія біля мангалу – це було місце Захара. Фотографія – з екскурсії до бази відпочинку «Находка»)

4.  Жереб’ятьєв Дмитро Олександрович
01.11.2002 р.н. Дмитро є дуже дисциплінованим хлопцем. Кожне поставлене перед ним завдання виконує дуже сумлінно. У навчанні має здібності до вивчення точних наук. Але справжню пристрасть має до інформатики. З комп’ютером він на «ти». (Фотографія – екскурсія до бази зеленого туризму «Славутич»)

5.  Лапонов Андрій Олександрович 20.04.2003 р.н. Андрій товариський, врівноважений, розсудливий, дисциплінований, самостійний. Правила поведінки завжди свідомо виконує. Користується повагою серед викладачів. Має авторитет серед товаришів. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями. (Фотографія – екскурсія до парку ім. С.М. Фальдзинського, біля каплички, що знаходиться поряд із купіллю)

6.  Мануйло Олександр Анатолійович 12.05.2003 р.н. Сашко бере активну участь у громадському житті школи та класу, у роботі учнівського самоврядування, у культмасових заходах, у спортивному житті школи. Цього року був обраним помічником старости класу. (Фотографія – екскурсія до літературно-меморіального музею А.П. Бахути)

7.  Сапронова Катерина Володимирівна 15.10.2003 р.н. Має навчальні досягнення високого рівня, виявляє зацікавленість до навчання. Виявляє логічне мислення. На уроках завжди уважна, активна, виконує домашнє завдання, допомагає товаришам. До виконання громадських доручень ставиться сумлінно. Була обраною до учнівського самоврядування гімназії. Бере активну участь у громадському житті школи та класу, у роботі учнівського самоврядування, у культмасових заходах. Нагороджена грамотою за активну участь у житті школи та класу. (Фотографія – екскурсія до музею «Таврія», автентичні ворота садиби Цезаря Жатона)

8.  Сокирко Віталій Олександрович
26.04.2003 р.н. Віталій дуже старанний хлопчик. До будь-яких доручень відноситься сумлінно. Цього року був обраний командиром класу, що характеризує його як товариського, активного, розсудливого хлопця. Навчається на високому рівні та має здібності до вивчення гуманітарних дисциплін. Щорічно нагороджується грамотами за активну участь в житті класу та школи. (Фотографія – екскурсія до місцевого кінного клубу «Алюр»)

9.  Чумак Максим Олександрович 01.10.2003 р.н. Максим товариський, врівноважений, розсудливий, дисциплінований, самостійний. Правила поведінки завжди свідомо виконує. Користується повагою серед викладачів. Має авторитет серед товаришів. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями. Зростає в родині, де приділяється значна увага навчанню та вихованню сина. (Фотографія – екскурсія до водно-спортивної бази «Катрін»)

10. Яцюк Юлія Юріївна
26.07.2003 р.н. Юля вже 4 роки поспіль є відмінницею в класі, за що щорічно нагороджується грамотою . Окрім цього є членом учнівського самоврядування. Фото Юлії знаходиться на дошці пошани гімназії . Має високі результати у навчанні з англійської мови. Юля також талановита танцівниця, вона є учасником шкільного ансамблю. (Фотографія – екскурсія до місцевого кінного клубу «Алюр»)

Автор екскурсії та презентації – Жаданова Наталія Валентинівна-

бібліотекар міської бібліотеки для дітейГрафіка та музичне оформлення презентації – завідуюча міської бібліотеки № 2 – Гуменна Вікторія Петрівна

Переформатування презентації у відео – ученик IV(8)-А класу гімназії, учасник команди профіквесту «В долонях степу і Дніпра» - Чумак Максим

Немає коментарів:

Дописати коментар