четвер, 6 липня 2017 р.

Творімо майбутнє разом!

6 липня 2017 р. на базі Херсонського обласного центру зайнятості відбулась відео конференція за участі керівників обласних бібліотек для дітей та обласних центрів зайнятості Закарпатської, Львівської, Рівненської та Херсонської областей. 
У відеоконференції взяли участь представники ініціаторів проекту - Анна Іванівна Бардашевська, директор обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки,  Євгеній Олександрович Єрашов, директор Херсонського обласного центру зайнятості, Людмила Анатоліївна Барабаш, заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості та Андрій Ігорович Кличановський, начальник відділу організації профорієнтації Херсонського обласного центру зайнятості.


Єрашов Євгеній Олександрович ознайомив колег з інших регіонів з проектами, реалізованими спільно Херсонською обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки і Херсонським обласним центром занятості, – це інноваційний проект із профорієнтації шкільної молоді у Херсонській області «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє» (2012-2015 рр.).  Другий спільний проект  для учнівської молоді - «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра» (2016-2017 рр.) увійшов в основу майбутнього міжрегіонального партнерського проекту краєзнавчо-туристичного спрямування.
На даному організаційному етапі Бардашевська Анна Іванівна презентувала основні завдання та заплановані етапи проекту:

 Співорганізатори звернули увагу на основні цілі проекту: сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку шляхом підвищення їх поінформованості про соціальний та економічний розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину.


Також читайте: http://www.dcz.gov.ua/khe/control/uk/publish/article?art_id=39600

Немає коментарів:

Дописати коментар