понеділок, 16 травня 2016 р.

Презентація профіквесту «Мій край – перлина в двох долонях: степу і Дніпра»


26 квітня у бібліотеці для дітей м. Нова Каховка відбулася презентація інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест: В долонях степу і Дніпра», який проводиться з метою сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку шляхом підвищення їх поінформованості про соціальний та економічний розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину.    
                                                                                            

                                                        До нас завітали : спеціаліст міського Центру зайнятості Гладченко Ольга Миколаївна, директор Новокаховської ЦБС Петрова Людмила Миколаївна, керівник громадської агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад Ярмій Павло Олексійович та «головні герої» дійства – учні 3(7)-А класу Новокаховської гімназії разом зі своїм класним керівником Тихомировою Тетяною Сергіївною.

Після офіційного відкриття та знайомства з гостями та організаторами проекту, діти – майбутні учасники  переглянули  презентацію та прослухали інформацію про минулий проект «Профістарт: юні обирають майбутнє»  і ознайомилися із завданнями, які стоятимуть перед ними.
Після цього відбулося бліц-опитування квест-команди. Приємно вразило те, що діти налаштовані на роботу, творчі та натхненні майбутніми дослідженнями і, головне, впевнені у своєму успіхові.


Додав їм впевненості виступ нашого гостя – Ярмія П.О, який зараз приймає участь у підготовці до Таврійського туристичного конгресу,  що відбудеться в Новій Каховці   13-15 травня  за підтримки департаменту зовнішньої економічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, який є одним із співорганізаторів обласного профіквесту для учнівської молоді.
Павло Олексійович  показав презентацію, складену для майбутніх учасників туристичного конгресу,  в якій розкрита туристична привабливість нашого міста. Дякуючи нашому гостю, і ми, і квест-команда маємо тепер заданий вектор роботи у проекті та знаємо, що показати  потенційним туристам, які приїдуть до Нової Каховки.

У читальній залі бібліотекарі організували книжкову виставку- інформацію «Найбільш привабливі екскурсійні маршрути Нової Каховки».Саме біля цієї виставки міська бібліотека для дітей представляє профі-квест-команду, яка буде досліджувати туристичну привабливість рідного міста в обласному профіквесті  «В долонях степу і Дніпра».


12 травня наша команда відвідала місто Херсон, де в приміщенні Херсонського  державного аграрного університету, відбулася обласна презентація проекту.


Діти стали учасниками оригінального сценічного  дійства, яке мало на меті пояснити їм мету та цілі, а, головне – надихнути на подальшу роботу в дослідженні та пізнанні свого рідного міста та свого краю.  Майбутні «профіквестівці» відвідали також  майстер-класи та тренінги,  де більш детальніше були ознайомлені з  завданнями, які стоятимуть перед ними у ході виконання проекту. Робота  на учасників проекту чекає цікава, наполеглива, творча та  дослідницька. Тож, побажаємо їм успіхів!
Немає коментарів:

Дописати коментар