вівторок, 14 березня 2017 р.

На шляху до фіналу

      Розробка змістовної, цікавої, пізнавальної екскурсії - одна з головних задач кожної команди у реалізації проекту. Команда "Дивоцвіт" мала можливість зустрітися зі спеціалістом Голопристанської районної станції юних туристів Володимиром Григорійовичем Людоговським. Як спеціаліст з розробки маршрутів "зеленого туризму", він за допомогою презентації познайомив школярів з туристсько-краєзнавчим маршрутом "Зелений туризм на теренах Голопристанщини".


     Володимир Григорійович наголосив на тому, що сільський зелений туризм або відпочинок у селі стає дедалі популярнішим серед міського населення у всьому світі.  Як правило, стомлені від галасу великих міст мешканці шукають близькості з природою, чогось зеленого, затишного, чистого і мальовничого, доповненого гостинністю господарів і традиційним сільським побутом.
   Спілкуючись з аудиторією, спеціаліст зазначив, що становлення зеленого туризму у Голопристанському районі відноситься до одного з пріоритетних напрямків розвитку регіону і базується на ефективному використанні власних та запозичених туристичних ресурсів. Керівництвом Голопристанського району та міста Гола Пристань проводиться популяризація та всебічна підтримка цього виду діяльності.


     Завдяки спілкуванню зі спеціалістом, учасники команди ще більше переконалися, що Голопристанщина здобула слави «Перлини Півдня України» завдяки своєму унікальному розташуванню на Півдні України, чарівним краєвидам, працьовитим гостинним жителям, подіям, які не залишають байдужими нікого.

Розробляючи свою екскурсію, учні керуватимуться не лише порадами спеціаліста, адже Володимир Григорійович поділився з командою і власними знаннями, і зібраними матеріалами - цікавими дослідженнями, картами, туристичними маршрутами. 

Немає коментарів:

Дописати коментар